Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tűzrakóhely építéséhez milyen...

Tűzrakóhely építéséhez milyen téglát használjak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Samottot.
2017. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ingyen elvihető bontottat használtam.
2017. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kéménytéglát, ha lehet még kapni, vagy bontottat. Ezek jobban bírják a meleget, az új sima kisméretű nem valami jó. A hőszigetelő téglák (falazóbblokkok)sem.
2017. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. okt. 30. 10:28
 5/7 Szudan ***** válasza:
régi bontott kisméretű tégla teljesen oké. de új putnokinak is bírnia kéne... az enyámet kőből raktam fel és a belsejébe kevertem agyag 1 homok 4 cement 1 vízüveg víz eleggyel kikentem a tűzállóság miatt... 2 éve használom eddig még a fugáknál sem repedt el a kő. én a téglát is kikenném belűlről...
2017. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet én is így fogom csinálni!
2017. okt. 31. 16:36
 7/7 Szudan ***** válasza:
a legjobb az a samottpor vízüveg keverék lenne, de én azt drágállottam és nekem ez bevált a cementet csak a vízállóság miatt tettem bele mert nincs felette tető a sima agyagos homokos sár meg leázna... kend fel több rétegbe had védje a téglát
2017. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!