Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kreativitás témában ötletek/ta...

Kreativitás témában ötletek/tanácsok?

Figyelt kérdés

Egy kreatív emlékkönyvet/albumot szeretnék készíteni, ami lassan több, mint 3 év fényképes emlékét foglalná magába. Megvannak hozzá a fényképeim, már csak a díszletre lenne szükségem.


Tud valaki ajánlani Budapesten egy helyet/személyt, ahol/aki szívesen elvállalná ennek kivitelezését?


Gyakorlatilag a feladat az lenne, hogy a képeket sorrendben egy hatalmas könyvbe beragasztani, valamint a képek köré egy szolid, viszont díszes hátteret rajzolni/szerkeszteni, illetve néhány szavas bejegyzésekkel ellátni a képeket. A "memory book" kifejezésre kapott találatok interneten eléggé inspirálóak. Valami olyasmire gondolok én is.


Szeretem és nagyon értékelem az igényes munkát. Sajnos a munkahelyem mellett nincs elegendő időm magam megcsinálni és tapasztalat hiányában sem vállalnám el, hisz ajándékként szánnám egy számomra kivételes személynek.


Amennyiben valaki tud ajánlani vagy bármilyen segítő információval szolgálni, nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm a kedves válaszolók jóindulatát.



2017. nov. 5. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a képek papíralapon vannak meg, vagy digitálisan? Mert mindkét esetben sok lehetőséged van.
2017. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Is-is. Megvannak digitálisan, de már előhívattam, és így megvannak fénykép formában is. 😊
2017. nov. 6. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Fotókönyvnek hívják, és drága.

[link]

2017. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Úgy tűnik ezzel tudok érvényesülni. :)
2017. nov. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!