Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyiket vennéd?

Melyiket vennéd?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. nov. 11. 13:05
 1/3 anonim válasza:
100%

első


feltéve ha kihasználod

2017. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fantom83 ***** válasza:
89%

Ennyiért egyiket se!

Erba készlet 94db-os 17.624FT-tól,Genius 53db-os 27.700Ft-tól.

Én itthon dugókulcs készletből nyúzok egy 1/2-os Hans-ot,1/2-os Retró orosz készletet,és egy 1/4-es nevenics kínai készletet.

Mindegyik egyformán bírja,de ha valamelyikből megadná magát a fej,vagy a racsnis hajtókar,csak Hans-ból,esetleg Fortum-ból tudnám pótolni a helyi vas-műszaki kereskedésből...

Szóval valahogy így kellene gondolkodni ár/érték-kihasználtság,és pótolhatóság szempontjából.

Privátban küldtem linket neked.

Remélem tudtam segíteni!

2017. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez a kettő egy és ugyanaz. Még a koffer kiosztása is pontosan egyezik.

Sokszor le lett írva itt is, ezeket a cuccokat mind 1 vállalat gyártja Kínában. Aztán a különböző "noname" megrendelők igényei alapján változtatnak a színen, vagy jelen esetben pl. a markolaton, de a lényeg változatlan. De ha kicsit szemrevételezi az ember, akkor azért könnyen ki lehet szúrni a hasonlóságokat.


Úgyhogy ebben az esetben kb. mindegy melyiket veszed, az egyik kicsit olcsóbb, nyilván azt gazdaságosabb.


Hogy konkrétan a kérdésre is válaszoljak, én személy szerint egyiket se venném. Persze kérdés milyen célra szánod, de ezek kb. arra jók hogy a műhely polcára kitegyed. Alapból, hogy ennyi limlom van egy táskába teljesen értelmetlen. Egy ládába legyen 1 készlet, aztán kész, az úgy praktikus. Ebben van kapásból 3 készlet, hosszított fejek, mindenféle bitek, stb... Szóval én leginkább egy normális minőségű készletet vennék, amiben a tényleg szükséges cuccok vannak.

2017. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!