Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol kapható bútor gomb?

Akilal kérdése:

Hol kapható bútor gomb?

Figyelt kérdés
Egy régi stílusú kredenchez keresek butorgombot és fiók fogantyút. Sajnos régi stílusú vagy nagyon retro kinézetűt nem tálaltam eddig. Modern verziókat találtam. A kredencem 2 részből áll. Egy felső tükrös ablakosból és egy alsó fiókkal tároló rekesszel ellátott részekből áll.
2017. dec. 11. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Praktikerben vettem pár éve. Egy letört, és kicseréltem mind a négyet.


[link]

2017. dec. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fantom83 ***** válasza:

Szerintem Vas-műszaki kereskedésekben nézz szét.

Egy időben úgy volt h a műhely szekrényeimen lecserélem a retro gombokat,de vagy 30db-ot kellett volna,olyan 150-250Ft/db körüli áron,a szekrények együtt véve nem kerültek annyiba,így söprűnyélből vágtam darabokat,átfúrtam,pácolajban áztattam,süllyesztett fejű csavarral rögzítettem,h szép színük legyen,és azok lettek az új gombok. :-)

2017. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a praktiker gombjai túl modern ámbár a kinèzete nem lenne rossz. Sajnos a minta megfelne de amin van annak a stilusa nem illeszkedik.
2017. dec. 12. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!