Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nem kínai láncfűrész 40-ért?

Nem kínai láncfűrész 40-ért?

Figyelt kérdés
40 körül érdekelne fűrész! Inkább úgy mondanám 40 a max.

2017. dec. 11. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Még 50-ért is csak kínait fogsz találni. Ennyiért esetleg "nevesebb" kínait kapsz jóesetben 2 év garanciával. Pl. :mtd, einhell, al-ko.

Gyüjtögess inkább egy kicsit egy McCulloch vagy Oleo Mac-ra.

2017. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mchulloch van 42-ért. Azt néztem. Csak nem tudom mennyit bír. Igaz csak otthoni használatra kellene.
2017. dec. 11. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Szánj 60-at Makita elektromosra, otthon mindent megoldasz vele, és nem kell szerelgetni munka helyett.
2017. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elektromos nem kell
2017. dec. 11. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem vannak gépeim ebből a márkából. Megbízható masszív gépek. Nem csalódtam bennük.
2017. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod az elektromossal?
2017. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem egy elektromos, 2000W teljesítményű, 2035-ös "Hektorom" (Hecht) van október óta, 18ezerért vettem a TESCO-ból.

Azzal 6 kipusztult fát takarítottam el itthon.

Csak láncot kellett cserélni, a gyengébb minőségű gyári láncot egy megbízhatóbb, 3/8, 1,3-as, 52 szemes OREGON-ra cseréltem le 2 hónapja.

Azóta folyamatosan, mondhatni, napi szinten dolgozok vele itthon, rendszeresen takarítom ki és tartom karban.

A Hecht azóta is köszöni szépen, remekül van nagyon.

2017. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
És szerinted 42-ért egy jó erős Mcculloch van vagy egy gyenge fos? Mert ugye abból is van 120+ áron .Házkörül ahol tűzifa darabolás is játszik 2 ló alatti gép elég nyögve nyelős,és akkor sokkal jobban jársz egy jó vezetékes géppel.Nyilván ha kert ápolás,lécek ágak elvágása a cél jó a mütyür benzines.50 ezerért van a Husqvarna 120 belépő modell ,ez se jó semmire de legalább Husqvarna:)))
2020. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!