Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kínai láncfűrész szétszedése?

Kínai láncfűrész szétszedése?

Figyelt kérdés

A képeken látható fűrészben szeretném megnézni az olajpumpát, mert nem műxik. Esetleg csak szét van csúszva, vagy ilyesmi.

Nem szeretném atomjaira szedni az egész gépet, csak a feltétlenül szükséges mértékben.

Honnan induljak neki, melyik oldalról, melyik alkatrészt vegyem le?

Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném. Pontos leírást kérnék, amiből be tudom azonosítani az említett részeket, pl. hogy első képen felül lévő, meg ilyenek.


[link]

[link]

[link]

[link]


2014. jan. 28. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
csak kínai eszközökkel, szerszámokkal
2014. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha le veszed a kuplung szerkezetet ott lesz egy fekete kis lap ha azt leszeded ott lesz az olajozó szerkezet
2014. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, de melyik is a kuplung?
2014. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, elfelejtettem, hogy más van belépve.

Én kérdeztem, hogy melyik a kuplung.

2014. jan. 28. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
A kuplunk az az am előtt van a csillag kerék magyarul ami meghajtja a láncot uttána van 1 ilyen kis kerek dolog na az a kuplung de ha irsz privátba segítek
2014. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha esetleg nem boldogulok, akkor írok.

2014. jan. 29. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!