Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy lehet szép konyhabútor...

Hogy lehet szép konyhabútor ajtót készíteni?

Figyelt kérdés

Valami jobbat szeretnék készíteni, mint a körbe élfóliázott laminált bútorlap, de nincs ötletem.


Ha más nem, akkor marad az IKEA-s, de jobb érzés lenne magam készíteni őket.



2017. dec. 11. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, de ha még ötleted sincsen akkor gyanítom, hogy hozzáértésed sincsen, hogy megcsináljad.
2017. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ilyet állítani az internet korában blődség.


A tudás elsajátítása csak szorgalom kérdése. No meg a nem megfelelő információ kirostálásáé, mint például amilyen a tied is.


Találtam keretbe foglalt farostlemezes megoldást, de ha van ezeken kívül valami lehetőség birtokában valaki, akkor az lesz az a válasz amit keresek.

2017. dec. 11. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szép a tömörfa intarziás ajtó, de gondolom, az mégiscsak túlzás lenne.:-) Pirográffal viszont akár te is csinálhatsz szép, egyedi konyhabútor-ajtókat, ha van egy kis kézügyességed. Kezeletlen fát, parafát vagy bőrt lehet így díszíteni, költségtakarékos megoldás, ha vékony lemezre, (lakkozatlan) parafa falburkoló-darabra égetsz mintát, lelakkozod és ráragasztod egy teljesen szimpla bútorlapból készült ajtóra.
2017. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Nos szerintem készíteni nem tudsz a kérdésed alapján. Készíttetni viszont igen! Keress szakembert, aki még nincs külföldön, nehéz lesz.
2017. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt az égetéses ötletet. Eszembe nem jutott volna, de bitang jól hangzik.

Remélem nem sok anyagból lesz tűzifa mire végzek.

2017. dec. 11. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd tegyél fel ide képet, hogy milyen lett?
2017. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!