Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthon, sprayből, szép és...

Otthon, sprayből, szép és fényes festés hogyan lehetséges? Lépések?

Figyelt kérdés

Fényesnek nagyjából fényes, de közel sincs a kívánt eredményhez, pedig Sprayből is láttam már szépet kihozni.

Autó karosszéria vagy más fém az alapanyag. A festő által ecsettel sok éve lekent (fa) ajtók fényesebbek az én, friss munkámnál.



2017. aug. 20. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Polírozd fel, majd lakkozd le az ad még egy kis fényt neki+ tartósabb lesz.
2017. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hibák:Érdes a felület.Min 1 000-es vízpapírral készre csiszolni.

A festék minősége.

A porlasztás minősége.

Egy közepes minőségű szórópisztollyal is sokkal jobb lesz a fényezés minősége,mint bármelyik jó minőségű festék sprével.Ezek a sprék nem tudják annyira apróra porlasztani,mint a szórópisztolyok,alacsonyabb a nyomás bennük és a szóró fej kiképzése miatt,mert itt nem a levegő porlaszt kívül,ha nem eleve a fejből már úgy jön ki a belső alacsony nyomáson.

Jó sprével is lehet szép a munka,ha jó a fényezendő felület.

Az 1 000 Ft-os sprék ehez felejtősek,de az ecsetnél jobbak.

2017. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisebb felületet lehet szépen festeni spray festékkel is. (bicikli váz, motorkerékpár benzintank stb.) Én elég szép dolgokat alkottam így. (több bringa, veterán motorok)

Nagyobb felületeket nagyon nehéz szépen egybehúzni.

Ahol már lefújtad, fényesre húztad, a további sorokból szóródó festékköd visszamattítja.

Vannak beváltabb márkák (nem az 1000 Ft-os kategória)

2017. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!