Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Néha szoktam hegeszteni egy...

Néha szoktam hegeszteni egy évben 2 szer 3 szor. Elfelejtettem kinyitni az ajtót hát elég füstszag volt. Tudom h a szemre káros hosszú távon de olvastam h másra is tüdőre. Ez igaz? Volt akinek baja lett?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Tudod mennyit nyel egy hegesztő egy élet alatt?

Semmi bajod nem lesz tőle, ne aggódj..

2017. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Negyven évig voltam hegesztő. Hegesztettem hidat, darukat, olajvezetékeket ötven fokban, távvezetéket nagy hidegben, hóesésben, és itt vagyok hetven évesen úgy, hogy semmi bajom.

Amikor ráértem, akkor itthon karosszériákat hegesztettem. Arra mindig ügyeltem, hogy legyen a közelben egy nagyteljesítményű fúvóventillátor.


a szeme is hibátlan, mert soha nem néztem az ívbe.


tudom azt is, hogy ez szerencse kérdése. Akinek baja lett, az már nincs köztünk.


Elvitte a májzsugor.

2017. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon tüdőrákot okozhat, mint bármi vegyi anyag (pl. dezodor, légfrissítő) belégzése.

De ez nem egy, meg nem tíz alkalom után következik be.

2017. dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!