Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudnám kiemelni a...

Hogyan tudnám kiemelni a konyhaszekrény fiókját? Magy. Lentebb

Figyelt kérdés
Már kétszer leszakadt a fiók alja, és most már nem az asztalost hívnám ki, hanem szögekkel erősíteném vissza, de nem tudom kiemelni a fiókot. Mellesleg két éve vettük a szekrényt, tehát újfajta. Rizst, tésztákat tartunk benne, nem értem hogyan nem bírja el. Nem tudom kiemelni, próbáltam felemelni az elejét, nem jött ki, próbáltam teljesen betolni, és úgy kiemelni, de nem jött ki. Mellesleg éppen volt egy szerelő a múltkor nálunk, ő sem tudta kivenni, pedig ő férfi volt, én nő vagyok, de nem ez lenne az első eset, hogy nekem kell valamit megszerelnem. Amikor az asztalos legutóbb kivette, mintha betolta volna teljesen, és úgy emelte volna ki, de nem akarom csak ezért kihívni. Hogyan lehetne mégis kivenni?
2018. jan. 11. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan tudod kiemelni, ahhoz így látatlanban nem tudok hozzászólni, próbálkozni kell, valahogy csak összerakták.

Én úgy tudom sz enyémet kivenni, hogy teljesen kihúzom, majd az elejét kicsit felemelem, így a görgő kijön a sínből, de szórakozni kell vele. Vissza is így lehet tenni.

Ellenben amiért írok:

Ne szögelgesd, mert az semmit nem ér, hanem csavarozz az aljába és az oldalába BELÜLRE 4 db ilyen kis vasat és megszűnik a gondod!

[link]

2018. jan. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi, megcsináltam, pedig nő vagyok :)))

Amúgy a fiókot úgy kell kihúzni, hogy azt a kis fekete fület kell egyik oldalon le, a másikon feltolni, és kicsúszik a sínből.

2018. febr. 23. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, gratulálok!:)

(Én is nő vagyok!:)

2018. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!