Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Jövő hónapban vásárolnék egy...

Jövő hónapban vásárolnék egy Fuxtec KSE141-es fűrészt, mennyire megbízható ez a gép?

Figyelt kérdés
Otthoni célra használnám.

2018. jan. 12. 18:38
 1/5 anonim válasza:
39%
én Makitát választanék, megbízhatóbb és jó a hazai garanciás szervíze
2018. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Megbízható gép. Otthoni célra tökéletes. Hasonló felépítése van a makita fűrészhez. Ha gondod van vele alkatrészt is találsz bele.
2018. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


Köszi szépen!

Azért is kérdeztem, mert egyik erdész ismerősöm mondta nekem, ha mindenképpen láncfűrészt akarok venni és ha nem akarok rá költeni 80ezret, a Fuxtecet ajánlaná.

Neki 3 db van számos példányból/típusból közel 2 éve és azt mondta, hogy a lánc és vezető cserén kívül más nem volt vele, max a porlasztón állított egy picit.

2018. jan. 12. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahan, az én praktikeres kínai gépem is fuxtec csak fele annyiért vettem 8 éve mert CrossXtools. azaz valójában TIP gép. Na ennyit erről.
2019. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fuxtec KS-162 gépem van(61.5cc) ez a sorozat legnagyobb és legújabb modellje-egy kalap sza-r.Makitához hasonlítani kb olyan mint a Skoda 120- Opel Astra...Makita Dcs 460 gépem is van (45.5cc) kereszbe kasul megeszi a 61.5cc Kínai szutykot.Igen a Maki drágább ,pont 2.5x annyiba került de 9. éve megy erdőben, a nagy Fuxi 3. éves direkt otthoni fa darabolásra vettem és 30-m3 akác után szinte mindene elromlott. Lista-

Berántó-kuka

Berántó töréskor ledarálta a lendkerék lapátokat is-kuka

láncdekin csavarok-kuka

kuplungcsapágy-kuka

Légszűrő mindent be eresztette a port -új HD szűrőt kelett venni-kuka

325/7 Fogasív 10 m3 darabolás után-kuka

Olajcső 2.év után zsugorodott-kuka

Ezekhez hozzájön még a gép irdatlan súlya és a hatalmas vibráció.

Ha összeszámolom az alkatrész pótlást a szerelési költséggel ,sokkal gazdaságosabb egy drágább de valódi minőséget takaró gép,vagy egy sokkal olcsóbb áruházi darab amire 1-2 év TÉNYLEGES garancia vagy és nem firtatják kinek a hibájából romlott el a gép hanem szó nélkül -kicserélik....

2020. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!