Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olyan szelepet keresek, ami...

Soltan kérdése:

Olyan szelepet keresek, ami átváltja a hideg és meleg vizet egy kar segítségével mosógép elé. Hol találni ilyet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szerelvény boltokban.
2018. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért fontos ez neked ? A hidegvizes mosógépnek az automatikája,mosási ideje,a viz hőfokához van tervezve .

Amig melegit a gép,addig áztat,fordul néhányat előre ,hátra .Amint megvan a beálitott hőfok,már is gyorsan pörögnek a programok .Ha feltöltöm meleg vizzel,kihagyja a melegitési programot,a mosás ideje lecsökken,de a hatékonysága is .

Nem kell szelep,bele 1 vödör jó melegviz,és meleg a mosás már is .

2018. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen az átkosban voltak meleg vizesek ,meg hideg vizesek.

Pont azért amiket előzőleg leirtam.

Mos nem tudom milyenek vannak,nem cserélgetem a mosógépeket .

Előző

2018. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rudapitecus válasza:
Nekem két mosógépem van, amihez a Wish-en vettem egy Y-elágazást rézből 2 golyós csappal. Kb. 2600 Ft-ba került. A falból kijövő vízcsőre rákötve és az egyik csapot kinyitva, a másikat lezárva csak ahhoz a mosógéphez megy a víz, amelyikhez akarom. De ha mindkettőt kinyitom, akkor mindkettőhöz megy. Ha meg mindkettőt lezárom, akkor mindkettő szivattyúja esetleg leég....mert enyikre se megy a víz. Most ugyanezt képzeld el úgy, hogy csak 1 mosógéped van, a másik ágából szabadon kifolyik a víz, pl. a mosdóba, kádba, csapba...akárhová! És már is kész az, amit kérdeztél! Tehát kell egy zárható golyós csapokkal rendelkező Y-elágazás...
2018. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!