Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fajta fából készítenéte...

Milyen fajta fából készítenétek el egy büfékocsit?

Figyelt kérdés
Abban kérnék segtíséget, hogy szeretnék összerakni egy büfékocsit fából. Lenne benne egy mosogató, és egy 20-25 kg-os gépet kellene elcipelnie.Tervrajzom van hozzá, igaz vasra vonatkozik, de én fából szeretném minél olcsóbban kihozni. Milyen fából/faanyagból lehetne pontosan kivitelezni és úgy sacc hány négyzetméter fára lenne szükségem? Köszönöm a segítséget előre is :)

2018. jan. 31. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akácfa! Örök, mint a nyomorúság.

Ha van tervrajzod, akkor te is ki tudod számolni, hogy mennyi kell. De mi szerinted hogy mondanánk meg, ha azt sem tudjuk, hogy mi merre hány méter?

2018. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Tervrajzom van hozzá," "úgy sacc hány négyzetméter fára lenne szükségem"

Nekünk nincs meg ez a terv, gondolatot olvasni sem tudunk így saccolni sem akarunk.

Én rétegelt lemezből csinálnám.

2018. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Nos, belinkelni nem sikerült, a mondat végére pedig elfelejtettem hogy nincs link....késő van, bocsi...
2018. jan. 31. 21:32
 4/13 A kérdező kommentje:

Íme:

[link]

2018. jan. 31. 21:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez jut eszembe a büfékocsi szóról, s a google is másként gondolja: [link]


Amúgy én ezt nem tudom fából elképzelni. Csak rozsdamentes anyagból. Szerintem meg sem lehet csinálni fából.

2018. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor ezt hogy hívják...stand? Nos, énsem, de az k@rvaisten hogy ez fából lesz ha beledöglök is :)
2018. jan. 31. 21:52
 7/13 anonim ***** válasza:

A pult részhez tuti valami rm anyag kell.

Szerintem meg lehet csinálni rétegelt lemezből.

"sima" fával nem próbálkoznék, tuti vetemedni fog.

Ha komolyan gondolod szerintem a fém váz + fa burkolat lehet valahol az igazi.

2018. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy kérdés mit szeretnél róla árulni? (nem akarom lenyúlni az ötletedet csak kíváncsi vagyok)
2018. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy minifánk sütőt kell elbírnia. Engedélyt a tevékenységre csak ilyen kocsival kapok, hiába magyarázom hogy fa bódéban árulok. Tudom, hogy ezt rozsdamentes acélból kellene csinálni stb...de rohadt nehéz, panelban lakom és nincs rá szükségem. Addig kell hogy álljon amíg megkapom az engedélyt...egy olcsó tákolmányra van szükségem :)
2018. jan. 31. 22:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem lemezből csinálod? A fa sokkal vastagabb is, több helyet vesz el.
2018. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!