Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen barkacsgepeket erdemes...

Milyen barkacsgepeket erdemes venni amibol haszon is johet?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem egy kis barkacs es vallalkozoi tanacsot adni? Fiatal vagyok es most probalom bontogatni a szarnyam.Akarok egy kis penzt gyujteni, es venni nehany gepet, mar van ket lancfureszem es gondolkozok fu kasza, soveny vago, agregator, szalagfureszt venni. Illetve mit volna erdemes vennem meg? Ilyen kertesz ,-fa vago bizniszt akarok. Van aki tud privatban irni? Tobb kerdesem is lenne. Legyszi adjatok tanacsot.
2018. febr. 6. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Korod, nemed, hol élsz?
2018. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy ha "bizniszt" akarsz csinálni, akkor nem barkácsgépeket kell venni, hanem professzionálisakat. Persze lehet szerencséd, de ma már a "tervezett elavulás" olyan magas szinten működik az ipari termékgyártásban, hogy barkácsgéppel valóban csak barkácsolni (eszkábálni) lehet. Nem véletlen, hogy tőle a 40 éves BD fúrógépemet lopták el, mert annak még acél fogaskerekei voltak.
2018. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
Barkácsgép felejtős mert azok kis használatra vannak tervezve. Ilyesmikhez ipari gépek kellenek, bár drágák de tartósak és jobban is működnek.
2018. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat igazabol lanfuresz, korfuresz, szalagfuresz, fukasza, sovenyvago, agregator ilyesmire gondoltam
2018. febr. 6. 20:37
 5/7 Fantom83 ***** válasza:

Igazából én ott kezdeném amid van.

A két láncfűrészedhez vagy vegyél egy normális lánc élező gépet,vagy rendelj netről eredeti Stihl reszelőket,esetleg hagyatékból vegyél,vagy építs magadnak egy kellően magas "kényelmes" kettős köszörűt a lánc élezésekhez.

Vegyél,csinálj egy számodra megfelelő satu asztalt,vagy satu padot.

Ószerestől,hagyatékból,bolhapiacról,egy repedés mentes legalább 160-as satut,vagy masszív kovács satut.

A javításokhoz,karbantartásokhoz,beállításokhoz ajánlanám a Hans szerszámokat(ne verd le a bőrt a kezedről a kinyúlt kínai villáskulccsal).

Megfizethető,stapabíró,és szinte bárhol beszerezhető,pótolható.

Sövény vágóhoz,és benzines fűnyíró kaszájának élezéséhez építs magadnak egy vizes köszörűt,ne reszelgesd,ne flexelgesd,ne csuszmákolgasd semmivel,köszörüld vizes gépen.(én már kapásból a gyári élezést elfelejteném a helyedben)

Szalag fűrész,és aggregátor kertészkedéshez minek??? Gally aprító esetleg...

2018. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Javíts ki, de ha jól értem mondjuk elmennél házakhoz felhasogatni a tüzelőt, nyáron meg lenyírni a sövényt, meg a füvet, esetleg megjavítani ezt-azt. Ezért aprópénzt adnak, amiből nem lehet megélni. Értem én, hogy szeretnéd, meg jó dolog, hogy akarod, de inkább mellékesnek.

Név szerint írd fel egy papírra, hogy hány ilyen embert tudsz, aki ezt igénybe venné, azt oszd el hárommal, és lehet ők is csak egyszer fognak hívni egy évszakban.

Van viszont kertépítő okj tanfolyam, na azzal lehet szépeket csinálni, ha elvégzed :) profin. A tanfolyam anyagát ismerem, mert exem elvégezte.

2018. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg vállalkozást azt ne alapozz erre. Az nem fogja megérni (vállalkozó voltam). Előző vagyok.
2018. febr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!