Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen erős fúrógép (Watt/nyat...

Milyen erős fúrógép (Watt/nyatek) kell a csemperagasztó keveréséhez?

Figyelt kérdés
szeretnék házilag bekeverni csemperagasztót de nem csak egy-két vödörrel. Olyan gépbe szeretnem fogni a keverő fúrószárat ami nem eg le 10 perc utan.
2018. febr. 11. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Azt nem fúrógéppel kell keverni. Nem alkalmas rá.

Keverőgépet kell venni. Lassabb a furdulat plusz nagyobb a nyomaték.

2018. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Ekkora mennyiséghez valóban nem kell keverőgépet venni .

Nem kell 1 vödörrel egyszerre lekeverni .750 w os bőven megteszi . Vagy 15 vödör zsákos maltert kevertem le vele ,pedig a malter jobban fogyott.Érezni mikor nyög a gép.

Engedd forogni .

2018. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkora mennyiséghez valóban nem kell keverőgépet venni ."

Mekkora mennyiség? Mert csak arról írt T. Kérdező hogy nem 1-2 vödör.

Fúrógéppel kínszenvedés, főleg ha haladni is akarsz.

Plusz sokkal precízebb ha 1 zsákot bekeversz egyszerre az adott mennyiségű vízzel. Na ezt egy fúró se bírja.

2018. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Dehogynem, csak nem barkácsgéppel kell keverni, és ha nem viszi nem kell nyüstölni. Eddig csak vállalkozónál láttam. Még egy ház burkolását is a rokonom végigkeverte a 30 éves EVIG fúróval.

Ha vállalkozni akar a kérdező, akkor a keverő gép egyértelműen. De egy háznál felesleges kiadás, mert 1 év után nem kell.Eladni meg tört áron tudod. Egy jó fúróval meglehet keverni. Egyébként én is azzal kevertem még a vakolóanyagot is a felújításhoz.

2018. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már nem látszik, de úgy emlékszem 800-900W valahogy.
2018. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

bocsi nem irtam a mennyiseget

csemperagasztorol van szo es max 4-5 zsak lenne (25kgos zsakok)

szerintetek neki lehet menni egy 1000W korul furogeppel? nem szamit ha egyszerre nem keverek csak egy fel vodornyit. de ezert nem akarok keverot venni..

2018. febr. 11. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért én sem vennék keverőt. Ha nem akarod a gépet kínozni ennyit kézzel is meg tudsz keverni.
2018. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen nekieshetsz 1000w vagy az feletti fúrógéppel.Az bírja és később is jó lesz a ház körüli munkákhoz.A keverőgépet meg rakhatnád talonba,mert azzal viszont fúrni nem tudsz.

Én egy teljes ház külső szigetelését,belső burkolását csináltam vele és nem mondta ,hogy nyekk.

Annyi az egész titka,hogy nem szabad hagyni,hogy bele fulladjon az anyagba.

Előbb a vizet és utána fokozatosan adagolni az anyagot hozzá,még el nem éri a megfelelő sűrűséget.

2018. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek a hozzaszolasokat, ment a zold pacsi. :)
2018. febr. 14. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!