Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Otthon összelehet rakni egy...

Otthon összelehet rakni egy ablakot?

Figyelt kérdés
Épül a műhelyem, ami vályogból lesz, s arra gondoltam, hogy az ablakot én gyártanám le házilag, egyszerű dupla gerébtokos ablak lenne, talán ezt egyszerűbb elkészíteni, mint egy modern hőszigeteltet. Szerintetek?
2018. febr. 12. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan rá a készséged, gépek, szerszámok akkor igen.
2018. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Én mint asztalos, letudom...

Te mint fenetudja mi, honnan a frászból tudjuk, hogy le tudod e...

2018. febr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkaórákat is felszámolod egyszerűbb és olcsóbb venni bontott ablakot.
2018. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kettesnek igaza van. Én (szintén asztalos)minden további nélkül össze tudok rakni nem csak dupla gerébtokosat, de modern hőszigeteltet is. Egyébként miért az őskövület gerébtokosat szeretnéd? Hőszigeteltnek mi akadálya lenne? Az üveget úgy is méret alapján kell megrendelni bele, amit az üveges készít el, az asztalos csak beleépíti a keretbe...
2018. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a tavasszal építek új műhelyt...már egy ideje nézem az "építkezésből kimaradt" ablakot,ajtót. Fele már meg van.

Azzal járnál a legjobban.!

2018. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HAHÓ!

Olyan dolgot nem gyártunk szaktudás, gépek, és megfelelő ismeretek nélkül, ami amúgy is fillérekért és készen kapható!!

[link]

2018. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!