Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol tudok rozsdamentes csőszer...

Hol tudok rozsdamentes csőszerelési anyagokat, idomokat venni?

Figyelt kérdés
Webáruház nem érdekel
2018. márc. 14. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Épületgépészeti ill. szerelvényboltban.
2018. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulatot félretéve az ilyen Kérdezőktől ki lehet akadni!!! :)

Először is valószínűleg nem a hentesnél,vagy a virágboltban,de szerintem a pékségben sem.

Másodszor le nem írnád,hogy a világ melyik pontján szeretnéd vásárolni az említett anyagokat,mert akkor talán tudnánk írni üzleteket.

Harmadszor pedig a google-ben egyszerűbben megtalálod.

Ha véletlenül Budapest jó neked,akkor pl. Metaloglobus Jászberényi út.

2018. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A sok butaság helyett a választ is le lehetne írni normálisan.

Nyilván mindeki tud goglizni, de engem a saját tapasztalat érdekelne, ezért kérdezek, nem a sok reklám websop meg googlizd ki válasz érdekel.

Melyik szerelvényboltban? Ez a kérdés. Rozsdamentes anyagot nemigen használnak lakásban, az ára igen magas, ezért nem tartanak. Nekem is csak 2-3db colos holmi kellene.

2018. márc. 15. 19:46
 4/8 bamboochatheone ***** válasza:
Makkoshotykán bármikor kapsz. De Vatta településen is lehet kapni. Esetleg Pamuk-on.
2018. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megint csak megkérdezném,hogy a retkesben keresel ilyen szerelvényboltot???

Sopronban?Budapesten?Debrecenben?New Yorkban?Moszkvában?

Mert akkor keress rá a google-ben úgy hogy pl. rozsdamentes anyagok Sopron,stb.

Én leírtam a Metaloglobust Bp-en,de könyörgöm,ha Nyíregyházán vagy,akkor mit érsz vele?

2018. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

látom, beakadt a hol lakolsz szindróma, mert persze mindenhol tudnátok valamit, de hát így nem jut eszetekbe semmi.


Gratulálok...


Leírom a terápiát az állapototokra:

AKÁRHOL JÓ!

BMEG ELMEGYEK ÉRTE!

2018. márc. 16. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:

:))))))))))))))))))))))))

Okés vazze! :)))

Szóval nézd meg a Metaloglobus honlapját,Bp.Jászberényi út.

Én már vásároltam ott,semmi gond nem volt velük,igaz én csak aluprofilokat vettem,meg sima vasanyagokat,de tudom,hogy széleskörű a választékuk,hívd fel őket.

Másik ami eszembe jutott,szintén Bp.XVIII ker.Lakatos út,a cég neve Italinox,ennek is nézd meg az oldalát és hívd fel,emlékszem egy nagy raktár tele volt alu,meg rozsdamentes cuccokkal,itt sem volt panaszom semmire.

Hírtelen ez jutott eszembe,ha ezzel tudok segíteni,de biztos mindenfelé az országban vannak ilyen üzletek,ma már sok helyen alkalmazzák a rozsdamentes cuccokat.

2018. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben,

Kösz,

Megnézem.

2018. márc. 18. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!