Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A LIDL-es PARKSIDE szerszámgép...

A LIDL-es PARKSIDE szerszámgépek mennyire jók, megbízhatók?

Figyelt kérdés
Otthoni használatra gondoltam.

2018. márc. 21. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a gyengébb közőpkategória.
2018. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ezekkel semmi gond,ha lenne 3 év gari van és viszed a gépet-blokkot szó nélkül cserélik vagy vissza a pénz.Ennyi.
2018. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Inkább barkács felső kategória. Tökéletesen elegendőek, ha arra használod, amire való.
2018. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

arra jók hogy az otthon néha felmerülő dolgokat megold velük.


(nem rossz masinák)

jobbak a mint a barkácsáruházak legolcsóbb kinai belépő gépei, azok szinte egyből bedöglenek.

2018. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Nemrég vettem egy parkside élezőgépet,eszméletlenül gagyi.

Ennyi erővel a szemétbe is dobhattam volna a pénzt.

Lehet, hogy más gépeik használhatóak, de ez vicc kategória.


Van rajta kés,olló,véső és fúrószár élező funkció is amelyek egyike sem tölti be a neki szánt szerepet.

2018. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Sokan nem tudják... a Black & Decker a Lidl szerszámgép beszállítója!
2018. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Otthoni használatra bőven megfelelnek
2018. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Fantom83 ***** válasza:
41%

Nekem 230-as Flexem van,a köracélokat,izmos lapos vasakat,kazánlemezeket gond nélkül átvágja.

Persze normális,minőségi vágó korongra nem szabad sajnálni a pénzt.

Kollégáim is Parkside-okra vadásznak,még senkinek nem volt baja.


Élező gépes válaszolónak:

Attól,h egyik funkciója sem úgy működik,nem biztos h a géppel van baj...

Régen amikor vettem gyári vizes késélező gépet,előtte rengeteg Jutyubés videót végig néztem róla,és pár órát eltököltem a géppel mire rájöttem,h a valóságban hogy is működik az élezés.

Kb egy évre rá,magamnak építettem vizes köszörűt.

Puszta kézzel,trükközés,befogók,sablonok nélkül élezek késeket,bárdokat,húsvágó ollókat,vésőket.

Az alap gépek általában arra valóak,h rávezessenek a dolgokra,csodát nem szabad elvárni,főleg ennyiért nem...


Egy ismerősöm vasazik,Powerfix készleteket használ,elmondása szerint nagyon bírják a strapát.


Csak ajánlani tudom a Parkside-ot!

2018. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ár érték arányú gépek a Parkside-ok,az összes barkácsáruházas Noname gépeket kenterbe veri minőségben tartósságban.Nyilván Makita,milwaukee metabo--hoz ne hasonlítsuk,azok profi gépek,és nem annyiba kerülnek mint ez. Sajnos sok esetben kicsi készlettel teszik már eleve az üzletbe,és 1-2-re elkapkodják
2018. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az élező és a fúróélező valóban elég gagyi. Viszont van egy 125-ös sarokcsiszolóm, ami már több mint 5 éve megvan és hibátlanul működik pedig sokszor ipari szinten használom, ráadásul a legtöbbször drótkoronggal. Egyedül a kábelt kellett cserélni rajta, de az érthető ilyen használat mellett. A 230-as szintén jól szuperál, de az még csak 3 éve van meg. A dugókulcs készletek is jónak tűnnek egyelőre és a levegős multicsiszoló szintén jól működik pár éve már.
2018. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!