Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Norton kút, szegedi vagy...

Norton kút, szegedi vagy alföldi kút. A cső végén nincs lápszelep?

Figyelt kérdés
A kutak működési elve tiszta sor illetve ja jól emlékszem gyerekkoromból a norton kutat fel kellett tölteni vízzel. A szegedi kútnál is ez a helyzet? Valamint a szegedi kútnak két ága van oké egyik a kézi pumpás a másikra szivattyút lehet csatlákoztatni de ugye egy szál cső van a kútba szívóágként betéve és ha ráteszem a szivattyút akkor annak a végére kell lápszelep nemde? Vagy a pumpás résszel felpumpálom a vizet a szivattyú békaszelepéig és onnan felkapja a szivattyú? De ha leállítom a szivattyút akkor újra pumpálni kell? Fúrt kút 110-es de nem vagyok jártas ezen norton és szegedi kutakban de kell egy kézi kút is.
2018. ápr. 27. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Az első link megszűnt.Bocsánat.

2018. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem én a linkelgetést de az általam feltett kérdésekre így sem kaptam választ. Én is kerestem már sokféleképpen és azért írtam ide hogy valaki hátha találkozott már közelebbről norton vagy szegedi kúttal.
2018. ápr. 27. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!