Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A ragasztópisztoly átlagosan...

A ragasztópisztoly átlagosan mennyi idő alatt melegszik fel használhatóra?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
5
2018. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb.5 perc alatt.
2018. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fantom83 ***** válasza:
100%

A pisztolyoknak különféle teljesítményük van,elméletileg minél nagyobb a teljesítmény annál hamarabb,csak én már nem hiszem el azokat az adatokat amik a csomagolás elejére vannak írva.

Kb. 5 percre tippelek én is.

Édesanyámnak most vettem egy hete Lidis Parkside kofferes ragasztópisztolyt,holnap lesz letesztelve elvileg.

2018. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bamboochatheone ***** válasza:
A Parkside nagyon jó ragasztópisztoly, fontos hogy megfelelő hőmérsékletű ragasztórudat használj hozzá.
2018. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fantom83 ***** válasza:

Saját márkán belül, 11mmx280mm rudakból vettem 18db-os Standard,és 10db-os színes rudakat hozzá.

Ha jól emlékszem 1500Ft volt csomagja.

De a géphez adtak pár darab Standardot is.

2018. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bamboochatheone ***** válasza:
Azok jók lesznek hozzá. Én egyszer beletettem egy régebbi sárgás rudat és belefolyt az egész pisztolyba mert megolvadt hisz azok, mint kiderült, 140 °C-os rudak voltak.
2018. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fantom83 ***** válasza:
Parkside PHP 500 D2 már a 3. perctől kezdi folyósítani a rudat,de az még nem az igazi,a 4. perctől használható teljesen. (lemértem nektek stopperrel xD )
2018. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:)
2018. máj. 8. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!