Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kínai láncfűrészhez milyen...

Kínai láncfűrészhez milyen minőségi láncot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Royal Einhell RBK 4645(Aldi) - 45cm lánc


Műszaki paraméterek

Karburátor: WALBRO

Hengerűrtartalom: 46 ccm

Teljesítmény: 2 kW / 2,7 LE

Olajtartály: 260 ml

Üzemanyagtartály: 550 ml

Vezető hossz: 45 cm

Vágás hossz: 43 cm


https://www.youtube.com/watch?v=D8VKzK6jHQM



2018. máj. 15. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb Oregon is jobb mint a legdrágább Carlton, az LPX lába nyomába nem léphet a K2...Mindkét láncból van nekem új .Azon az olcsó noname gépen tökéletes a Calrton de ne emlegesd már egy napon az Oregon LPX lánccal...Üzletben vegyél láncot ne a piacon,ott árulnak Oregon feliratú lapot lánccal aminek köze nincs az eredetihez.
2021. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem is van mindkettő. Az Einhell géphez kapott Carlton lánc és gyári láncvezető fényévekkel többet bírt, mint a most vásárolt Oregon lánc + láncvezető kombó. Eleve az Oregon még súlyra is könnyebb. Egyik legnépszerűbb shopban lett véve, teljesen újan. Más Oregon alkatrészek beváltak onnan.
2021. júl. 27. 22:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be az oregon lánc, mármint a gyári Carltonhoz képest rövidebb volt az élettartama, pedig kérgetlen gerendákat vágok a láncossal, szal se kő se semmi nincs benne, nyilván a piacos lánctól jobb, de nem annyival amennyivel drágább.
2022. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az Oregon az ilyen hájpolt márka csak. Igaz vannak jó termékeik, de nem az a jellemző az olcsó kategóriában. Csak a neve adja el és vacak az egész.
2022. febr. 8. 17:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az Oregon vált be legalábbis az eredeti mert úgy hallottam abból is olyan ami Oregon a neve de semmi köze az eredithez. Minőségre és tartósságra pontosan olyan mint a Sthil(ez volt előtte) de olcsóbb. 6000 ft körül szokott lenni a lánc és a lap is 6-7 ezer ft.
2022. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!