Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan szereljem meg ezt a...

Hogyan szereljem meg ezt a benzines kaszát?

Figyelt kérdés
Szevasztok. Tegnap vettem egy днестр fűkaszát. Összeraktam és mikor gyujtanám azt vettem észre hogy rántáskor forog vele együtt a damilfej is. Emiatt nehézkes berántani. 4 rántásra begyult, de lényegében a kuplungon szorul a henger ami kivülről rámegy. Néhány másodperc múlva be is döglött. Később leszedtem a motorról a nyélt. Első rántásra begyult. Szépen duruzsolt. Nem döglött be. De ha visszarakom a nyélt ugyanaz a probléma mint korábban. Próbáltam gázadással begyujtani. Be is gyult de alapjáraton rögtön lefullad. Próbáltam az alapjáraton lejjebb venni, de semmi. Igy is éri a kuplung a nyelen lévő hengert és a motor lefullad. Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi lehet a gond? Mit javasoltok?

2018. máj. 16. 18:58
 1/4 Szateszka válasza:
Én elsőnek arra gondoltam h a nyél rosszul van illesztve a motorhoz. Mert irtad h müködik anélkül tökéletesen. Azt kéne megnézni.Nálam is volt ilyen már.
2018. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de hogt kellene illeszteni? Felteszwm a nyelet, behuzom a négy imbuszcsavart. Mind a négyet egyformán szorosra. És kész, tobb variacio nem nagyon van.
2018. máj. 16. 21:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Boccs a helyesirasert. Telorol irok.
2018. máj. 16. 21:20
 4/4 Szateszka válasza:

Nem tudom akkor :/. Hátha valaki megirja. Énis telorol irok. :D.

Képet tudsz küldeni?

2018. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!