Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hamarosan benzines láncfűrészt...

Hamarosan benzines láncfűrészt veszek (első benzin motoros gépem lesz), a benzint fél szintetikus, vagy full szintetikus motorolajjal keverjem be, gondot okoz a motornak, ha félszintetikussal keverem?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 23:34
1 2
 11/15 Fantom83 ***** válasza:

Az erdészeknek profi szerszámokat kell használniuk,más különben nem boldogulnának,tehát a legjobbat adják kiegészítőkből is a gépeiknek.

Én is úgy hallottam,h ha kicsit olajosabb a kelleténél az nem okoz gondot.

2018. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
2018. máj. 21. 21:08
 13/15 Fantom83 ***** válasza:

Ez favágás,és füstölés egyben.

A kolbászokat az ágakra kellett volna felakasztani.

2018. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Egész biztos vagyok benne hogy felcserélték az arányokat...

Vagyis 1L benzinhez kevertek 4 deci olajat és nem fordítva :D

Kíváncsi volnék, meddig bírta a motor...

Mert hogy megölte a motort és a gyertya is hót dzsuva, az már hótziher.

A másik, hogy a szűrő is tele lehet piszokkal

2018. máj. 21. 22:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Husqvarna XP-olaj talán 2 éve ha szintetikus addig félszinti volt és tökéletes volt úgy is.Most az LS-nevet kapta a régi XP és bejött az új xp.Ez a "full szintetikus" mizéria csak itt az internet világában van elterjedve valójában a legjobban fogyó olaj a piros Stihl...EZ akkor meg hogy lehet?:)) bort iszik és vizet prédikál a nagytöbbség?:))) 1l Stihl Hp ultra legkedvezőbb ár 6500 .Kínai gépbe van aki ezt beleönti?:) Mol Dynamic Garden 2T 1700ft kell ettől jobb bele? tuti nem.
2020. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!