Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen anyagból és milyen...

Milyen anyagból és milyen módon készítsek olcsó homokozótakarót?

Figyelt kérdés

Fa játszóvár aljában van két homokozó, kb. kétszer 1,5*1m felülettel.

Falevél és macskawc elleni védelemként szeretnék rá hálót/takarót/fedőt csinálni.

Mivel társasházban van a játszótér 2-10 éves gyerekek napi szinten használják, a nagyobbak akár szülői felügyelet nélkül.

Így az is fontos lenne, hogy a nagyobb gyerekek önállóan tudják feltenni ill. levenni a takarást (elég robosztus legyen, de ne túl nehéz), a kisebbeknek pedig véletlen se okozzanak balesetet.


Nekem első ötletem egy hálós keret volt, a keret fenyőlécből a háló pedig kerti zöld hálóból vagy madárhálóból:

[link]

[link]


Gondoltam rá, hogy lehetne a keret csuklós pánttal rögzítve, vagy csigával felhúzható, de a balesetvédelem miatt elvetettem.


Minden ötletet és javaslatot szívesen fogadok.



#homokozótakaró #homokozófedő
2018. máj. 22. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jófogás teherautó ponyva keresőszó... néha ki lehet fogni olcsón jót.

Én 10.000ért vettem tavaly egy kamion ponyvát... olyat amit 100ezrekért szoktak eladni.

2018. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!