Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Festéshez milyen kompresszort...

Festéshez milyen kompresszort ajánlanátok? Konkrét gyártóval és típussal.

Figyelt kérdés
Itthon maszekban szoktam néha kisebb alvázvédőzést, üregvédelmet és felnifestést vállalni. A mostanim egy tákolt öreg darab, még nagyapámtól maradt rám (2 hengeres Zil + 2-2,5KW körüli motor + 50L tartály) aminek teljesen elment az ereje és orrán-száján folyik az olaj. Felújítani, már nem akarom, mert mindig csak a nyűg és baj van vele. Inkább egy újra vágyom, de van mindenféle a neten. Olajmentes... A kompresszor egy állandó mozgást végez, mégis meddig lehet egy ilyen szárazon tartós? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. máj. 29. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
30-40eFt-ot szánnék rá.
2018. máj. 29. 16:13
 2/5 Fantom83 ***** válasza:

Ennyi pénzért max egy dugós,50L-set kapsz.

Inkább keress egy normális szerelőt,és újíttasd fel a régit!

Amivel már érdemes maszekolni az kb. Scheppach HC 53 DC közel 93.000 FT-tól felfelé.

2018. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
50L-es tartállyal nincs bajom, pont elég. Az sem baj, ha 1 dugattyús, léghozam a lényeg leginkább festéshez. Azt a 3-4bar-t fenn lehet azzal is tartani szerintem. Nem akarok róla légkulcsot működtetni.
2018. máj. 29. 16:57
 4/5 Fantom83 ***** válasza:

Akkor talán Scheppach HC 54,kiszállítással mindennel együtt belefér 50be.

(én csak azért is felújítanám a két hengerest,és raknék rá egy 300L-es tartályt...)

2018. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a régit kéne felújítani. Az még sokáig jó lehet, rendes anyagból van.

Ha veszel egy újat, annak az élettartama nagy eséllyel csak töredéke lesz a réginek...

2018. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!