Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lefestettem egy tetot es most...

Lefestettem egy tetot es most raesett az eso. Mit tudok tenni, hogy szep legyen ujra? Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 20:30
 1/3 bamboochatheone ***** válasza:
Csiszolás és újrafestés.
2018. jún. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

???

Milyen tetőt festettél le? Milyen anyagot, milyen festékkel? Szép legyen újra? Nem egészen értem, lemosta a festéket a víz? Akkor ne vízbázisú festékkel fess.

Ha esetleg nem vízbázisú volt, csak maga az eső intenzívitása miatt lett rossz a festés, akkor azokon a helyeken vagy lecsiszolod, vagy ha még friss, akkor oldószerrel kicsit feloldod és javítod. De persze várd meg, míg száraz lesz és nézz előre időjárást, hogy legalább 1-2 napig ne legyen még ígérve sem eső.

2018. jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb úgy, hogy festés előtt megnézed a várható időjárást. És eső előtt nem festesz.
2018. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!