Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet az asztali lámpáknak...

Benicb kérdése:

Hol lehet az asztali lámpáknak nyakként is használt állítható fémcsövet venni és mi a rendes neve?

Figyelt kérdés

Külföldön egyszerűen csak flexibilis "lúdnyaknak", vagy gégecsőnek hívják, de itthon egyszerűen nem találok rá, mindig csak az általános vizes gégecső jön be mindenütt. Ez egy fém (néha műanyag) cső ami képes stabilan megtartani a lámpa fejét, vagy például a mobilt, de kézi erő behatásával deformálható.

Vettem egy flexibilis mobiltartót, egy kicsit túl flexibilis lett, ha nem csökkentem az erőkart az összehajtogatásával, meghajlik a mobil súlya alatt. Egy ilyen akarok ráhúzni, hogy tartást adjon neki. Kifejezetten fémet keresek min. 15 mm belső átmérővel.

Példa a csőre (angol):

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=7NCayFB8100


2018. aug. 5. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendeld meg külföldről. Legtöbbször nem drágább a szállítás sem.

Itthon csak mint valami külön tartozèk lehet elvètve kapni. Azok vègei meg speciális, nem jó neked.

2018. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fantom83 ***** válasza:

Bolha piacon pár száz forintért kapsz retró asztali lámpát,aminek ilyen a "nyaka".

Én Fészbúúúkos online piactérről vettem kompletten,nagyon jó állapotú lámpát.

2018. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!