Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Betonpaneleskerítés hátlapja...

Betonpaneleskerítés hátlapja hogyan tehető dekratívabbá?

Figyelt kérdés

Nyelestelkem nyele mindkét oldalról betonpanel kerítésű. A szobszédok felől szép téglamintás, felőlem viszont "sima", de igazából nyers, ahogy kiöntéskor sikerült, annyira siam csak a felület.

Hogyan tehetném kevésbé szürkévé/dekoratívabbá?


Első körben csiszolásra és színezésre/festésre gondoltam, de más ötlet is jöhet.


Csiszolást tekintve milyen eszköz való erre a feladatra (függőleges betonpanelek (200x50cm) csiszolására)?



2018. aug. 23. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Csiszolni semmiképp sem csiszolnám.

Betonfesték, az egy ideig bírja.

2018. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És milyen festék?

Találtam padlóra valót meg medencébe valót, de falra valót nem.

2018. aug. 23. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Ha a körülmények engedik, növényt futtatnék rá.

A vadszőlő, a borostyán (ez utóbbi szebb, de érzékenyebb) felkapaszkodik a maga erejéből, az illatos lonc kapaszkodórácsot igényel. Erre a célra nagyon bevált a vadháló, olcsó, könnyű a kerítésre rögzíteni, egy-két év alatt ellepi a zöld.

Szerintem szép, ráadásul olcsóbb és tartósabb bármi egyéb dekorációnál.

2018. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!