Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen reszelővezetőt vagy...

Milyen reszelővezetőt vagy élezőkészletet használjak a láncfűrész láncának az élezéséhez?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok. Ma próbáltam egy reszelővel az élezést de nem igazán voltam megelégedve azzal ahogy sikerült kiéleznem. Szóval jól jönne valamilyen ötlet a tapasztaltabbaktól.

2018. aug. 27. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi ilyet használunk:


[link]

2018. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem teljesen értem, mit gondolsz mélységhatárolás alatt.

A reszelő vezetője ráfekszik a láncra és nem tudsz "mélyre" reszelni.

Igazából csak a szögre kell figyelni.

2018. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én sosee tudtam megtanulni láncot élezni. Meguntam a kínlódást és vettem egy pár ezer forintos elektromos láncélezőt. Egy kis köszörűt. Pofon egyszerű használni. Azóta nincs gondom az élezéssel
2018. aug. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Valami ilyesmi kell [link]
2018. aug. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van magyar videó a láncélezésről, még szamárvezető se kell. Időnként persze jó ráigazítani géppel, de nem kell addig nyüstölni a láncot, amíg úgy látod, megéri levenni. Pont a reszelővel borotvaélesen tartás hoz elég gyakorlatot.
2018. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!