Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyit, mikor ėrdemes pihente...

Mennyit, mikor ėrdemes pihentetni egy láncfűrészt vágás közben?

Figyelt kérdés
Munka (terhelės) előtt alapjáraton egy egy gázfröccsel mennyit kell melegíteni? Munka közben Pl 30 perc vágás után ėrdemes leállítani 10 percre pihentetni? Vagy ritkábban is elėg? Ti hogy csinaljatok?
2018. szept. 6. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam 1-2 percig alapjáraton melegíteni. Pihenni maximum annyit, ameddig megtankolok, és megélezem a láncot. Habár ez egy profi fűrész, nem lesz baja, ha egész nem megy is.


Szóval neked milyen van?

2018. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most (2 napja) vettem egy Stihl ms 271 et. Előte elektromos volt. Az picit más.
2018. szept. 6. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy eléggé komoly félprofi gép. Szerintem 2-3 tank után ráérsz pihentetni 10 percet.
2018. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek a mai jó anyagból készült gépek nem igényelnek bejáratást,pihentetést.Munkára készültek.

Mikor te is pihensz,a gép is pihen akkor .

Az üzemanyagban is minőségi olaj kerül már .

2018. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A bejáratása 2 fél tank benzin közt 10 perc szünet nyél gázon 1:40-es keverékkel .Ez után megint 10 perc és utána mehet a teletankos nyélgáz ameddig van fa.De minden csutka hidegindításnál legalább egy cigi elszívásnyi alapjáraton való ketyegés.

Sokan lepontoznak majd,de én nem ajánlanám a gyári 1:50 es keveréket,helyette az 1:40-es fullszintetikus minőségi 2T olajakat.Ez lehet Sthil,Husquarna,de ha olcsóbbat szeretnél,akkor pl Castrol power racing 2T.

2018. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!