Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fürdőszobai fűtés?

Fürdőszobai fűtés?

Figyelt kérdés

Adott egy egész nagy fürdőszoba, régen gázos fali melegítő volt felszerelve (Calor), de az leszerelésre került és gázzal működő egység nem is lesz felszerelve (leváltunk a kéményről, panel). Szóval a fürdőben kellene valahogy megoldani a fűrést. Ezeket néztem ki:

[link]


[link]


Mindenképp valami falraszerelhető dolog kell, ami nagyjából normál fogyasztású, nem lenne egész nap bekapcsolva, leginkább délután, este pár órára. A fenti kettőről valakinek vélemény, tapasztalat? Más ötlet?

Köszi!



2018. szept. 29. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora a fürdő milyen hőigények vannak de ezeknek bőven elégnek kellene lenni
2018. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Infrapanel
2018. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jók azok a linkek, fixen falra szerelhető, ventillátor gyorsan befűti a lègteret. Elektromos konvektort ajánlottam volns, de a ventillátorosod jobb.
2018. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki, mi is néztük a nagyobb törcsi szárítókat is, csak az szerintem túl nagy (csak a csempés részre lehetne rárakni). Van egy rohadt nagy ablak is, ami jó, hogy világos nyáron, de télen meg "süt" belőle a hideg.
2018. szept. 30. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!