Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ki vásárolt IWELD GORILLA...

Ki vásárolt IWELD GORILLA POCKETFORCE 200 (200A) Hegesztő invertert? Kinek hogy vált be?

Figyelt kérdés
A miénk 4 hónap után ment szervizbe.

2018. okt. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig elég jó gépeknek tartják a gorillákat. Mi lett vele?

Esetleg itt próbálj meg érdeklődni, nagyobb esély van a válaszra:


[link]

2018. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bekapcsolás után, 1.ívhúzáskor megállt. Gariban cseréltek panelt benne.
2018. okt. 20. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nyilván előfordul, ha magasabb követelményeket támasztanának a kínai felé és szerteágazóbban vizsgálnák át itthon, akkor ott lenne kb Esab árban, arra meg ott van az a kategória. Ilyesmi egyébként simán lehet szállításra visszavezethető is. Tök korrektek egyébként, lehet találni olyan történetet is, hogy visszajeleztek a felhasználónak, hogy mire ügyeljen, ha nem akarja ugyanazzal a hibával visszahordogatni X időközönként, tehát kb elmondták, hogy user error, és gariban kijavítva küldték amint tudták, ahogy a többit. Azért ez is valami. Gondolom belefért a selejtarányba a kósza rossz gazda is. :)
2018. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
41%
kinai fos.hagyjuk már.megbizhatatlan
2020. okt. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém valahogy nem az. Lehet azért, mert nem flexelek rá, meg nem tartom fagyban, meg ilyesmi. Mondjuk én nem értek hozzá, én csak egy hegesztő vagyok, még a használati útmutatót is végigolvastam, nem úgy, mint az a rengeteg nagytudású.
2020. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!