Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A 20 amperes biztosíték elég...

Jamato kérdése:

A 20 amperes biztosíték elég ehhez a hegesztő inverterhez? IWELD GORILLA POCKETFORCE 200

Figyelt kérdés

Ezt az invertert néztem ki magamnak.

Max 150-170 amperig használnám, de ha kell ez 200-at is tud

Akinek van ilyen gépe, vagy dolgozott már ilyennel, kérem írja meg a tapasztalatait.



2018. máj. 13. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
170A-ral folyamatosan használva már lecsaphatja. Attól függ, mennyi fogyasztó van még mellette. Nekem egy hasonló tudású Stahlwerkem van és az 160-170A-nál 4-5 pálca után már verte a 20-as kismegszakítót, de nekem ment mellette az elszívás, világítás, hűtőszekrény, stb.. A 25-öst már nem veri le, bármennyit tolom neki.
2018. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen dugvillák, dugaljak ami van neki, általában 16A -ig terhelhetők. Ha hosszabbítót használsz, 2,5 mm2-t használj. A hosszabbító hosszával növekszik a feszültségesés, és nő az áram, egyre nagyobb keresztmetszetű kábel kell. Szóval ha nem vagy mesze a biztosítéktól, elégnek kell lenni-e a 20-nak
2018. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!