Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hány órátol használhatom...

Hány órátol használhatom vasárnap a flexet?

Figyelt kérdés
Nem szándékozom háborgatni a szomszédaim de van hogy vasárnap is bütykölnöm kell
2018. okt. 25. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Vidék? Családi ház?

0-24

2018. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kis faluban családiháznál igen
2018. okt. 25. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok.

Kiveszett az emberekből a humor:(.........

A környéken próbáljuk betartani, hogy 8-18-ig tevékenykedünk.

Nem lehet elvárni, hogy vasárnap teljes csend legyen. Mindig, van mit csinálni.

2018. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Családi házban lakom vidéken, de én csak akkor kezdek neki bármilyen hangosabb munkának, amikor látom, hogy a szomszédom - aki egész héten hajnali 3-kor kel és 4 órakor megy el otthonról - már felkelt. Van amikor csak 9-10-kor.

hiába van megengedve, hogy 8-tól lehet ügyködni, a mi környezetünkben ismerjük egymás életritmusát és tekintettel vagyunk egymásra.

De pl. ha én vagyok éjszakás, akkor délelőtt még a kutyák sem ugatnak körben sehol. Nem tudom hogy csinálják, de nagyon jó itt élni, ilyen emberekkel körülvéve.

2018. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehetőleg csak a délelőtti órákban .
2018. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

lakókörnyezet válogatja.

nálunk mehet reggeltől estig a munka, a 3 rétegű ablakon amúgy is csak minimális zaj szűrődik be.

szerencsére a szomszédok is normálisak ilyen szempontból, mármint mindenki tolerálja a zajjal járó tevékenységet mivel családi házakról van szó, mindig van mit csinálni.

2018. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fantom83 ***** válasza:
21%

Törvény szerint ha jól tudom, 0-24 óráig bármikor el lehet követni a csendháborítást,minden nem munkához köthető tevékenységgel...

A flexelés ugyebár munka,a zenélés,és az ordítozás,az autó tuningolás biztos nem az.


Első lépésben ha nem tetszik a szomszédodnak át kell mennie hozzád,és megkérnie,h fejezd be.Addig rendőrt nem hívhat.

Ha ezek után sem fejezed be,és kijön a rendőr,akkor őneki is első körben figyelmeztetnie kell.

Ha akkor sem fejezed be,akkor másodjára nem kéri,csekket nyom a kezedbe.

Ha harmadszor kell kijönnie,akkor előállíthat a legközelebbi RK-n.

Én így tudom,mivel nekem is meggyűlt a bajom a szomszédaimmal.

(aztán elfogyott minden türelmem,és a magam erejéből oldottam meg a problémákat,azóta nyugalom van az utcában,rendőrnek nem kell intézkednie)

2018. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Családi házban lakom, vidéki megyeszéhelyen. Nem tudok róla, hogy valahol ez kőbe lenne vésve. Mindenesetre reggel 9-10 óra előtt és este 6-7 óra után nem szoktam zajongani, flexelni, fűszírózni, stb. Eddig nem volt ebből semmi probléma.

Mikor a szomszédban építették a házat, a munkások hétvégén is már reggel 7-kor kezdték a kalapálást, flexelést, betonkeverőzést. Nem voltam tőle boldog, de kibírtam.

2018. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
hangfalakat kirakod feltekered és már nem is lehet hallani a flexet
2018. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Bütykölnöd kell? Mit KELL bügykölnöd?

Miért nem felxelsz hétfőtől péntekig, amikor mindenki más is dolgozik?


Felén szombat délelőtt illik, és már szombat délután sem.

A vasárnap pedig tabu.


/Nem arról van szó, hogy egy alkalommal, nem lehet egy munkát megcsinálni. PL egy tető csere egy hét alatt, vagy egy betonozás, de itt életviltelszerűen senki nem zavarja flexeléssel, láncfűrészeléssel a másikat./


Olyan a környéked amilyenné teszed!

2018. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!