Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit csináljak ezzel a mosogató...

Mit csináljak ezzel a mosogatótálcával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mit csináljak ezekkel a mosogatótálca sarkakkal? Most vettem a konyhabútort de ilyen fantasztikus mosogatót adtak hozzá.Még be sem raktam a helyére,de már 3 szor elvágta a kezem


[link]


[link]



2018. okt. 25. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Vastagabb fóliát tennék fel . Öntapadós lekerekített élvédők kaphatók vagy műa sarkokat ragasztanék rá .
2018. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszaküldeném a gyártónak, kérnék egy normálisan elkészítettet és kötbért fizettetnék a kiesett idö miatt.
2018. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is visszavinném. Kötbért kizártnak tartom... De egy normálisra igényt tartanék.

Mondjuk megnézném a helyén is, ez így ki fog állni, vagy mi lesz vele?

2018. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Micsoda trágya egy munka ez! Komolyan mondom, amiket manapság rásóznak a szerencsétlen vevőkre, az a selejt csúcsa...

A minimum az, hogy végig kell hegeszteni, aztán sarokcsiszolóval lekerekíteni a sarkokat.


De a helyedben én biztosan visszaküldeném nekik, hogy ilyet voltak képesek adni.

2018. okt. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy trágya kivitelezés, de még végig is van karcolva. Mondjuk, ha boltban vetted, akkor azt fogják mondani, hogy te csináltad hazaszállításkor. Meg hogy a mosogatót látnod kellett, miért nem nézted meg, mit veszel.

Ha visszamész, akkor - ha te nem ilyen vagy - vigyél magaddal valakit, aki nagyon jól tud felháborodva ordibálni, mert az kizárt, hogy értelmes megbeszéléssel szót lehessen érteni a boltosokkal.

(Webshop esetén vissza lehetne küldeni.)


Ha semmit nem tudsz elérni, akkor meg lecsiszolod a sarkokat-éleket (flex, 3-as reszelő, smirgli), és lehúzod valami flexibilis tömítővel, hogy sima legyen (szép nem), pl.:

[link]

2018. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2018. okt. 28. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!