Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kellene a kád rozsdásod...

Hogyan kellene a kád rozsdásodását meggátolni?

Figyelt kérdés

Helló!


A fürdőkádunkba valószínűleg beleesett valami keményebb dolog, mert a festékréteg egy apró ponton megsérült. Ez elkezdett idővel rozsdálni (gondolom más nem nagyon lehet a barna cucc amit termel).


Először próbáltam csak csiszolva, aztán lefestve javítani, de ez nem volt elég, a rozsda lelökte magáról a festéket.

Később rozsdamaróval is próbálkoztam, úgy tűnt az szépen leszedte a rozsdát, megcsiszolgattam és lefestettem újra. Egy ideig úgy tűnt hogy sikeres volt a javítás, de most megint ledobta a festéket.


Hogyan lehetne ezt jól kijavítani, vagy mit csinálok rosszul?


Köszi a segítséget, tippeket!


2018. nov. 4. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebben láttam, hogy létezik valami egészen kis kiszerelésű zománc javító lakk, érdeklődj ragasztóval foglalkozó speciális üzletben.
2018. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Házi barkács megoldás nem lesz jó.

Le fog jönni a zománc.

Ha meg profit hívsz, nem sokkal lesz olcsóbb, mint egy új!

2018. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Festékboltokban kapható kádfelújító, kád hibajavító festék.
2018. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!