Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy automata hegesztő...

Van egy automata hegesztő pajzsom és nem akar sötétedni mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Típusa: OPTREL Miraplus. Nem bóvli kategória, svájci gyártmány. Ráadásul nem is sokat használom.
2018. nov. 6. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véletlenül köszörülés módba kapcsolva? Némelyiken van ilyen funkció.
2018. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lemerült az elem benne.
2018. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem látok rajta olyan helyet ahova az elemet lehetne tenni. Állítólag napelemes az eleje majd kiteszem a napra.
2018. nov. 6. 15:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Napelemes, de van benne egy gombelem is.

Kiteheted a napra, de attól az elem nem töltődik.

2018. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átkapcsolni a fényerősség kapcsolót.
2018. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg sík retek az összes szenzor.
2018. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, felejtsd el a szenzorokat, inkább az a baj, hogy mégis bóvli: [link]
2018. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
teljesen tiszta minden mint új korában. Bóvlinak nem hiszem mert szaküzletben vásároltam annak idején úgy 80-90 000 körül volt.
2018. nov. 7. 05:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, a belinkelt fórumon olvasható, mikkel szívtak és miket láttak a belsejében, az alapján bóvli, legalábbis mai szemmel. Ha most veszel 25 körül egy négyszenzoros, óriáspaneles, noname, tehát bevallottan bóvli pajzsot, sokkal jobban jársz, mint bármi ezeréves típussal. Négyet biztos nem kell vegyél, bevillanni nemigen fog, jól beállítható, jó a kilátás belőle, nem méregdrága a kopó alkatrész és nem kapsz infarktust ha leejted.
2018. nov. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap kitettem napozni és este kipróbáltam tökéletesen működik. Vagy ettől vagy mástól de a lényeg, hogy jó lett.
2018. nov. 8. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!