Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen sprayt vegyek, amivel...

Milyen sprayt vegyek, amivel ha lefújom a befőttes üveget, így fog kinézni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ilyen havas hatást szeretnék elérni. Egy helyen azt mondták, hósprayt kell használni, vettem is a Praktikerben egyet, de az nagyon nem így néz ki, hanem ilyen nyúlós, darabokban jön ki belőle, ami benne van. Nem azt mondom, hogy rossz, mert ha vastagon fújom, tényleg havas hatást kelt, de akkor már pont azt az áttetszőséget veszti el, ami nekem tetszene.

Szóval még mindig keresem azt, amivel a képen látható hatást el lehet érni. Ha írnátok márkát is, az lenne a legjobb. Lehet netről rendelős is.


2018. nov. 24. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel kell keresni az oldalt,ott leírják az elkészítés menetét.

Google fordítóval is elboldogulsz.

2018. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fantom83 ***** válasza:

Pár éve az egyik kollégám megtréfálta a másikat,az üveg poharát kívülről lefújta homokszóróval.

Kb. az nézett így ki.

Szerintem kérdezd körbe a baráti körödet,ki dolgozik homokszóró környékén,adj neki egy üveget próbára.

2018. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül is lehet fehér akril spray-vel is ilyen hatást elérni, ha finoman aprókat fújdogálsz vele nagyobb távolságról. De lehet kapni kreatív boltokban átlátszóra száradó ragasztót, amit beszórsz fehér dekorhomokkal, az is klasszul néz ki. És úgy tudom létezik ilyen szemcsés hóspray is, nézz szét a neten esetleg. A Pepco-ban most kapható pici pelyhes műhó, teljesen olyan, mint az igazi, én azzal fogok most ilyesmit készíteni.
2018. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!