Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Megfelelő ütvefúró?

Megfelelő ütvefúró?

Figyelt kérdés

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy milyen ütvefúró/fúrókalapács lenne a megfelelő. Ajándékba venném, de sajnos nem értek hozzá. Betonhoz kell. Én azt sem tudom, hogy ütvefúró vagy fúrókalapács kell-e, sőt azt sem hogy egyáltalán van-e különbség. Amit tudok, hogy legyen hozzá valamilyen tokmány, ami talán cserélhető, persze fogalmam nincs, hogy az mi, valamint az ütési energia 2j vagy annál több legyen és a teljesítménye több legyen mint 1000w.

Ha ezek alapján valaki tudna valami jó gépet mutatni, azt nagyon megköszönném, nagy segítség lenne.

Árban maximum 40ezerre gondoltam.



2018. nov. 30. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel ütési energiát is megadtál, az ugye fúrókalapácsot takar.

Otthoni barkács, van iparibb felhasználásra kell? Csak fúrásra, vagy 3j körül már kissebb vésési feladatra is alkalmas gépet kapni.

2018. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Például ez, egy ipari gép, lehet ütni vágni, sokat kibír, téglát vésni, betont fúrni pl villanyszerelőnek tökéletes.

2018. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is elfogadnám amit a 2 es ajánlott .Ez már nem gagyi .
2018. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Először azt kell tisztázni, hogy pontosan milyen munkálathoz kellene.
2018. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fantom83 ***** válasza:

Ahogyan írta az előttem lévő,kis munkához kis gép,nagy munkához nagy gép.

Ipari,vagy barkács célra.

Barkács célra kapsz a Lidiben is 20.000 alatt,3 év garanciával,vagy szerintem ami még jó lehetne a Kawasaki K-EHD 1500-32,Scheppach DH 1300 Plus.

2018. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnézem azokat, amiket küldtetek.

Itthoni használatra kellene. Annyit tudok, hogy betonhoz is jó legyen. Tudom ez nem sok információ, de az eddigi segítséget is nagyon köszönöm. Mentek a zöld kezek.

2018. dec. 1. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!