Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egymás melletti RGBW led...

Egymás melletti RGBW led szalagokat, hogyan lehet külön vezérelni? Van ilyen többcsatornás, több frekvenciás vezérlő hozzájuk?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 20:33
 1/3 anonim válasza:
van többcsatornás vezérlőegység. én eddig max 3 csatornással találkoztam, egy távirányítóval 3 külön ágat lehetett vezérelni.
2018. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Be tudnád linkelni egy webshopból, mert én nem találom így a keresőben?
2018. dec. 7. 07:04
 3/3 anonim válasza:

bocs, félreérthető voltam, vagyis rosszul fogalmaztam.

úgy van, hogy ugye kell egy tápegység amihez a LED távirányítós (rádiós) vezérlőt hozzá kötöd.

nyilván a tápod akkora ami bőven elbírja a az összes kört.

létezik olyan vezérlő amihez több LED kört is hozzá lehet kapcsolni, és 1 több csatornás távirányítóval: [link] tudod a köröket vezérelni.

amit linkeltem, azon 4 csatorna van, társítod a vezérlőhöz a kiválasztott csatornát és kész.

alul tudod kapcsolni melyik LED kört szeretnéd használni.


na már most az ilyen vezérlők, amik több LED kört is tudnak vezérelni elég drágák, inkább azt ajánlom hogy minden körhöz vegyél külön vezérlőt, és egyesével társítsd a távirányítóhoz.

ha a tápod teljesítménye megfelelő akkor simán el kell bírnia 4 külön vezérlővel ellátott kört.

ezeknek azért érdemes utánanézni.

2018. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!