Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Egymás melletti RGBW led szalagokat, hogyan lehet külön vezérelni? Van ilyen többcsatornás, több frekvenciás vezérlő hozzájuk?

Keress kérdéseket hasonló témákban: rgbw, LED, szalag, Led szalag

dec. 6. 20:33  Privát üzenet  

A válaszok
van többcsatornás vezérlőegység. én eddig max 3 csatornással találkoztam, egy távirányítóval 3 külön ágat lehetett vezérelni.

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 00:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Be tudnád linkelni egy webshopból, mert én nem találom így a keresőben?

# 2/3Időpont dec. 7. 07:04 Privát üzenet

bocs, félreérthető voltam, vagyis rosszul fogalmaztam.

úgy van, hogy ugye kell egy tápegység amihez a LED távirányítós (rádiós) vezérlőt hozzá kötöd.

nyilván a tápod akkora ami bőven elbírja a az összes kört.

létezik olyan vezérlő amihez több LED kört is hozzá lehet kapcsolni, és 1 több csatornás távirányítóval: [link] tudod a köröket vezérelni.

amit linkeltem, azon 4 csatorna van, társítod a vezérlőhöz a kiválasztott csatornát és kész.

alul tudod kapcsolni melyik LED kört szeretnéd használni.

na már most az ilyen vezérlők, amik több LED kört is tudnak vezérelni elég drágák, inkább azt ajánlom hogy minden körhöz vegyél külön vezérlőt, és egyesével társítsd a távirányítóhoz.

ha a tápod teljesítménye megfelelő akkor simán el kell bírnia 4 külön vezérlővel ellátott kört.

ezeknek azért érdemes utánanézni.

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 8. 19:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kolibri kazánom 16 év hibamentes időszak után nem fűt. Melegvízzel nincs gond. Víznyomás oké, radiátorok légtelenítve, a beállított hőmérsékletre reagál a vezérlő rész, de nem...
Hidrofor tartáj tetején lévö nyomás kapcsoló kattan, és a vezérlő doboz el kezd kattogni. Lehet a relé nem húz be az a hiba?
4 tonnás lumag kuglihasító gép vezérlő hengerén hány tömítő gyűrű van?
Kertes házaknál jól jönne egy ilyen vezérlő egység? Többi lent.
Meglévő 2 körös HMV tartályomra szeretnék vákuum csöves napkollektort kötni. Kell hozzá az a drága vezérlő egység, vagy meg tudom oldani másképp is pl. keringető szivattyú, meg termosztát?
Hol lehet ilyen chipet venni?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!