Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy mozgatható fali panel...

Egy mozgatható fali panel melletti rést mivel lehetne lefedni? (nem fixen, mert a panel kivehető)

Figyelt kérdés

Egy fali panel mögött szerelvények vannak (pl. vízóra), és időnként ki kell venni a panelt, hogy hozzá lehessen férni a szerelvényekhez.


A panel mellett viszont van kb. egy 1 centis rés, amit el szeretnék takarni. Maga a panel elég jó néz ki, azt nem szeretném bolygatni, viszont szeretném, ha a rés nem látszana, ha a panel a helyén van.


A takarás nem lehet fix, mert időnként ki kell venni a panelt. Van valami olyan dekoratív megoldás, amit be tudnék tenni a panel melletti résbe, mint egyfajta dugót, ami általában takarja a rést, és kivehetem, ha a panelt mozgatni kell?



2018. dec. 10. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

lefényképeznéd könnyebb lenne ötletelni

esetleg műanyag szegélyléccel méretre vágod a 4 oldalát, de így látatlanba nem tudom van-e ami megtartaná rögzítés nélkül

2018. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most sajnos nem vagyok ott, nem tudom lefényképezni,de a rögzítés valami olyasmi kellene, hogy legyen, ami a rés falának támaszkodik belülről, hogy bepattintva megtartsa a helyén, de ki is lehessen húzni a takarást, ha el kell mozdítani.


Egyelőre csak ilyen szilikon profilokat találtam, amiket talán be lehetne tenni egy ilyen résbe:


[link]

2018. dec. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!