Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik fúrókalapácsot válassza...

Melyik fúrókalapácsot válasszam a kettő közül? Parside vagy Hyundai

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2018. dec. 30. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

HYD-3204A De én inkább ezt venném: Steinhaus PRO-RH1050 Fúrókalapács, 1050W, 1000 RPM, 2.8J, SDS-Plus tokmány, 4 funkció, Kitbox + Kiegészítők

Vagy: Heinner ROH12 fúrókalapács, 620 W, 1000 RPM, 2.2 J, 3 fúrófej, Véső, Pontvéső

Tovább nem mentem árban, látom nem akarsz igazán rászánni.

Amit kinéztél ha csak lájtos hobbi célra veszed, néha néha dolgozol vele akkor talán jó, amúgy gyenge anyagminőség jellemzik ezeket.

2018. dec. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem egy Parkside-ot és nagyon jól működik.

Az volt a célom, hogy 6-8-10 mm-es furatokhoz egy olyan gépet vegyek, amivel fej fölött félkézzel is könnyű a betonba fúrni és erre tökéletesen megfelel. A véső része inkább csak vakolat, csempe vagy valami hasonló leverésére való, de ez írják is a leírásban. Úgy gondolom, hogy ennyi pénzért 3 év garanciával ilyen felhasználásra nem rossz választás ez a gép, nagyobb munkákra meg van egy Hiltim nem ezt fogom szétütni.

2018. dec. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fantom83 ***** válasza:

Őszintén egyiket sem venném meg.

Szeretem a Parkside márkát,de nagyon gyengének látszik az ütő ereje.

Inkább rágyúrnék,és egy PowerPlus POWE10060 4J ütőerővel, 21.900FT + szállítás.

Nem csak csempe leverésre,de ha egy 8-10cm-es beton csíkot kell felverni a fürdőszobában talán még azt is bírja...

"Kis munkára kis gép,nagy munkára nagy gép" DE "Nagy géppel is meg lehet csinálni kis munkát"


Őszintén,múlt nyáron amikor szétbombáztuk a fürdőszobát itthon,bérelt Scheppach bontó kalapáccsal dolgoztam. 47J vagy 60J-os ütőerejének az igazi sötét kék beton sem ellenállt,egy állat szerszem volt,imádtam.

Árban kissé húzós,de ha lesz rá lehetőségem csak olyat fogok venni!

2018. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hyundaj ne,fél órát se bírt ki nálam

A Parside gyártmányokban még nem csalódtam,ilyet még nem vettem .

A Kinzo,Strauss szemét gagyi márka .

Lehetőleg kinait ne vegyél.

2018. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hat igaziból nem bontani szeretnék vele.

Olyan célokra használnám, ha például képet,tükröt,polcot.... kell felfúrni a falra akkor legyen valami eszközöm hozzá.

Köszönöm a válaszokat.

2018. dec. 30. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:

1,2 j vésni? inkább fúrásra jó

ha vésni is akarsz néha kicsit többet költs

amúgy jó gépnek tűnik 3 év garival

2018. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mármint a lidlis tűnik jónak
2018. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem véletlenül nem adnak hozzá hegyes vésőt
2018. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen ezért vacilálok, mert a hyundainak 2x akkora az ütőereje.

Bár leginkább csak fúrásra használnám.Vagy talán egyszer-kétszer kábelcsatornát vesnék be vele.

2018. dec. 30. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:

nagy bontásra bérelj napi 5000 kb

ez meg jó fúrni, meg kis vésésre téglát csempét vakolatot. kábelcsatornát én flexel szoktam, aztán már sak ki kell feszíteni

a leírt ütőerőre meg ne mindig adj, makita mitachi stb tudja amit ír, de ezek nem feltétlenül

2018. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!