Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy lehet az ilyen lámpa...

Hogy lehet az ilyen lámpa burát leszedni?

Figyelt kérdés

Kristály hatású, olcsó paneltartozék a 80/90-es évekből, és nem tudjuk kicserélni a kiégett izzót.


[link]



2019. jan. 5. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A búra felett benyúlsz és kitapogatod a 3 csavart. Azokat kell kitekerni.
2019. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük, valóban csavaros. Így már sima! Ezt tekergethettük volna ítéletnapig..mondjuk nem tudom, ki az a félkegyelmü, aki ilyet talál ki egy plafonra, de iszom egyet az egészségére.
2019. jan. 5. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 80-as években rengeteg ilyen lámpa volt, aminek a búráját 3 csavar tartotta.
2019. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Később már olyan is volt,a bura felett egy kart kellet elnyomni,és a bura a kezedbe esett .
2019. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a klasszik három csavaros kristályburás lámpa, kb az összes panel előszobát, konyhát, fürdőt ilyennel szerelték a nyolcvanas években. Tényleg rémálom leszedni, visszarakni meg pláne. Annó egyszer nagyon berágtam rájuk, és kicseréltem az összes ilyen lámpában az eredeti kis csavarokat hosszabb, nagyobb fejűekre, amiket kézzel is lehet ki-be tekerni. Így azért egyszerűbb az izzócsere, mint vakon kapirgálni a csavarhúzóval a létrán állva a lámpa oldalát a sötétben :-D Szerintem érdemes megcsinálni.
2019. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, nekünk is ki kellett vinni az étkezőasztalt az előszobába, hogy a férjem azon állva normálisan hozzáférjen a csavarokhoz (létránk nincs).

Lassan elköltözünk ebből az albérletből, szóval már nem cserélgetjük a csavarokat, de ez egy hasznos tapasztalat volt, még a következő helyen is találkozhatunk ilyennel :D

2019. jan. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!