Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen kézzel készített...

Milyen kézzel készített ajándékokat tudnék csinálni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Olcsó, de nem unalmas ajit, olyat, aminek örülnek. (lassan el kell kezdeni készülődni... :))
2008. nov. 8. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nekem van egy ötletem, én már csináltam, nem tudom ismered-e azt a kis szerencse fát. Kell egy stabilan megálló kis kő, aztán drót, ragasztó és kis gyöngyögyök, töb színű akár, ezt találsz hobbi boltban. A drótól sodorva kis ágakat csinálsz s közben levekként felfűzve a gyöngyöket, ragasztó pedig hogy végül a sok kis ágakból összekötött fát ráragaszd a köre, ezér legyenek ezek hosszú ágak, hogy legyen elég hossza, hogy az legyen egy kis gyökérzet, s törzse is a fádnak. Nehéz kicsit elmondani, de lehet a neten is megleled, én hobbi könyvből csináltam.

2008. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tök jó ötlet! Nem jutott volna eszembe, pedig minden anyag van hozzá itthon... :D
2008. nov. 8. 11:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Tud még valaki?
2008. nov. 9. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

en sajat kezuleg keszitett könyvjelzoket csinalok, akvarellel kifestve nagyon szepek :D


konnyu kesziteni ha gipszbol ontesz ki képkeretet (muveszboltba lehet kapni sablont), és nem dekupazsolsz ra, hanem a keretet befested feketére, és a képre pedig egyetlenegy kanjit (japan v kinai irasjelet, pl szerencse, boldogsag, stb) festesz. egyszeru, de designos es nagyon szep.

2008. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, remélem tényleg bejön az ötlet Neked is. A boltban egy hasonlóért több ezreket is elkérnek, pl ékszerboltokban szoktam látni, lehet hogy ugye szebb hisz már szakavatott kezek készítik, de sokkal értékesebb egy saját készítésű.

Üdv

2008. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát erről már szerintem lemaradtál h színes őszi faleveleket préselni, üres képkeretbe elrendezni.
2008. nov. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!