Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen borítást használjak?

Milyen borítást használjak?

Figyelt kérdés
Kültéri használatra milyen borítást ajánlanátok egy amolyan tároló doboz szerűségre? Fontos lenne hogy minél könnyebb legyen. Eddig a legjobb opció amit találtam az a 0.5 mm-s alulemez. Ez nem olyan drága és relatíve könnyű (~1.35kg/m2). Létezik ennél jobb megoldás? Nagy terhet nem kell viselnie, de azért ne törjön/hajoljon minden mozgatáskor. Fedett helyen lesz, jég nem tehet benne kárt. Gondoltam műanyag lemezre is, de azok vastagabbak és amiket találtam azok viszonylag nagy sűrűségűek, 1-es vastagságban már nehezebb lenne mint a feles alulemez...

2019. jan. 30. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs nyomdász ismeretséged?

Az offset lemezek 0.35mm vastagok(alumínium)olyan használt jó lenne.

2019. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, de sajnos nincs. Viszont van a városban egy nyomda, bár nem túl nagy. Újságok nyomtatásával biztos hogy foglalkoznak, mással nem tudom. Szerinted náluk lehet ilyen?
2019. jan. 30. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
PVC?
2019. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Műanyag alatt PVC-t (is) értettem. 1mm alatti vastagságút sajnos nem találtam sehol. Ha lenne az mondjuk jó lenne. Bár az nem tudom mennyire lenne masszív.
2019. jan. 30. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Bemész a nyomdába,keresel egy "gépmester"-t...személyesen szeretnél beszélni vele!

Mondod neki,hogy kellene,pár használt offset lemez.

Ha csak kis gépjük van,akkor 50x35(cm)-s,ha van nagyobb,azt megmondja a szaki,hogy mekkorák.

Viszel neki egy Fantát,és cseréltek.

Ők is a méh-be adják le,300ft/kg körüli áron.

2019. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!