Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire egyszerű szétszedni...

Mennyire egyszerű szétszedni egy gáztűzhelyet?

Figyelt kérdés

Van egy régi nehéz gáztűzhelyem a sokadik emeleten, amitől meg kellene szabadulnom. Gondoltam, hogy szétszedem, és kisebb részekben akkor könnyebb levinni, pl. lomtalanításkor eltüntetni.


Csak nem tudom, hogy házilagos eszközökkel, csavarhúzóval triválisan szét lehet szedni ezeket? Kalapálni nem akarom társasházban, tekintettel a szomszédokra, ezért érdekelne, hogy ezeket könnyű-e szétszedni, érdemes-e nekiállni, vagy várhatóan feszegetni/kalapálni kellene?



2019. jan. 31. 22:30
 1/6 Pityu0506 válasza:
Nagyon.
2019. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bonyolult , nem éri meg és veszélyes . Lifttel érdemes levinni vagy lépcsőn 2 embernek .
2019. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, hogy a két válasz ellentmond egymásnak. :)
2019. jan. 31. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 20 perc szétkapni, gyakorlat nélkül lehet,hogy kicsit több, nem egy bonyolult szerkezet.

Ha le van kötve a vezetékről,palackról, akkor semmi gond nem lehet.

2019. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Le van kötve, ez nem probléma, és gondolom, hogy nem bonyolult, a kérdés inkább arra irányult, hogy csendben egy sima csavarhúzóval szét lehet-e szedni, vagy szoktak olyan részek lenni benne, amiket kalapálni, feszegetni kell, mert zajongani nem akarok vele tekintettel a szomszédokra (én sem szeretem, ha mások zajonganak).
2019. febr. 1. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Csavarhúzóval szétszedhető.
2019. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!