Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Stihl MS 170-nél az olajpumpa...

Stihl MS 170-nél az olajpumpa cserénél mennyire kell szétszedni a gépet?

Figyelt kérdés
A kuplungot kiszedtem látom az olajpumpát, de úgy nézem onnan nem fog kijönni. Alul a gumicsövet is leszedtem már. A házat is szét kell szedni? Hogyan?

2016. okt. 12. 12:23
 1/2 kata kata ***** válasza:
A markolatot leveszed és egy 5 mm csavart beletekersz a szivattyúba amivel kibírod majd húzni.Előtte mérd meg egy tolómérővel,hogy mennyire van bent a szivattyú.(alulról mérjél !)Ugyan annyi mm-re nyomod be az újat.
2016. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A markolatot már reggel levettem és az olajszűrőt is cseréltem, az olajcsövet kompresszorral átnyomattam. De alulról nézve láttam kitolni nem lehet a főtengely felé, mert nincs hozzá hely. Azt hittem van rajta bevágás, hogy csavarhúzóval kitekerem, de nem volt rajta. Így, hogy leírtad már értem. Nem akartam szétbontani teljesen, mert gondoltam van valami trükk. A tulajdonosa étolajjal üzemeltette, amíg be nem halt. Tiszta mocsok volt az egész, úgy kellett levakarni róla a mocskot.
2016. okt. 12. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!