Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Most kapható Workzone benzines...

Most kapható Workzone benzines láncfűrészről vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy nem felső kategória, de nem is ipari használatra kell. Tavasszal ki kell vágnom pár fát a kertben, illetve átlagos alkalmi otthoni felhasználással kell számolni.


Nem tűnik rossznak szerintem, 3 év garancia, Aldin keresztül könnyebben érvényesíthető valszeg mint egy kis sufniboltban.



2019. febr. 6. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az aldinak nincs szerviz hálózata, annyi lehet jó benne, hogyha elromlik akkor cserélik.

Régen ilyen volt a Baumax is, azok is cseréltek egyből.

2019. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van szerviz, egy partnercég.


A lidl-nél volt jó tapasztalatom. Vettünk egy elektromos rotakapát. Nem volt rossz cucc, csak az én felhasználásomra nem volt elég. El is ment valami benne mert nem forgott a kés többet.

A szerviznek csak a hologrammos matrica kellett és küldtek egy teljesen újat. Nem szarakodtak. Azóta is ott áll a dobozban darabokban mert vettem egy benzinest. (majd eladom valakinek)


Ha az aldinál is ilyen a szervizcég, akkor nem lehet nagy gond.

2019. febr. 6. 09:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Írtam a szerviznek is. Azt mondták, hogy eddig csak egy ilyen gép járt náluk, az is csak beállítás probléma miatt.

Szerintük otthoni felhasználásra teljesen jó, csak arra kell figyelni, hogy pl ne rohadjon bele a benzin amikor hosszan áll.


Ez egy kis magyar BT, tehát Alditól független, így nem hiszem, h marketing szöveget tolnának.

2019. febr. 6. 10:11
 4/4 A kérdező kommentje:

Érdekességképp, másnap meg is vettem.

Szerintem eddig teljesen jól szuperál.

Egyedül a gyújtás kapcsolója szar kicsit, mert olyan helyen van, hogy véletlenül mindig lekapcsolom a kézfejemmel.

2019. febr. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!