Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen érvéghüvely fogót...

Milyen érvéghüvely fogót érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Csak évente néhány alkalommal használnám pl. hosszabbító készítéshez. Sima prés-fogós megoldás mennyire használható,érdemes egy komolyabb racsnis szerszámra beruháznom?

2019. febr. 7. 09:35
 1/5 Fantom83 ***** válasza:
Topex kábel blankoló+krimpelő fogó+klt. Kb. 2200Ft-tól,teljesen használható,nekem is hosszabbítók,és villanymotor kábel érvég hüvelyezéséhez kell évente párszor.
2019. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az olcsó lapos krimpelőfogókat felejtsd el! Használhatatlan vackok. Ennél rosszabbat ne vegyél:



[link]

2019. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Conradosra szavazok. Nekem van egy hasonló. Örök élet + nap, ha nem szögelsz vele. Egy jó racsnis 20.000-től kezdődik. A pár ezer forintos kacatok a 10. használatnál széthullanak.
2019. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 puritan ***** válasza:
Nekem is hasonló van, mint amit a 2-es linkelt, csak én vagy két éve 5ezerért vettem. Nem ezzel keresem a kenyeret, de már elég sokat használtam. Eszében sincs szétesni, és teljesen jól működik. Meg vagyok elégedve vele.
2022. nov. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!