Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Asztal alá szerelhető hősugárz...

Asztal alá szerelhető hősugárzó kapható itthon? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Egy kotatsu-t szeretnék barkácsolni, ami lényegében egy asztal, aminek az aljára egy hősugárzó van szerelve, meg az asztal szélei le vannak takarva pléddel, hogy ne szökjön el a hő. Így néz ki, ha valaki nem tudja elképzelni, de szeretné:

[link]


Fűtőegységet találtam neten, gyakorlatilag egy hősugárzó, ventillátorral, meg általában a hősugárzó teljesítménye szabályozható, pl.:

[link]


A kérdésem lényegében az lenne, hogy hasonló hősugárzó konstrukció kapható-e Magyarországon, ha igen, linket is kérnék légy szíves. Vagy, ha hasonló nem kapható, lenne-e másféle, ami erre a célra (asztal alá beépített hősugárzó) használható.


Előre is köszi minden választ! :)



2019. febr. 8. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a távol keleti kultúrában járatlan vagyok. Sokat segítene, ha tudnám, a fűtésnek mi a célja. Az asztallap melegen tartása? Vagy aki teázni megy, az bedugja a lábát a takaró alá és az ő meleg-érzetét szolgálja (az amúgy fűtetlen szobában)? Vagy valami harmadik ok?
2019. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A célja az, hogy meleg legyen az asztallap alatt, kellemes melegérzetet nyújtva azoknak, akik bedugják a lábukat alá, ahogy írtad.
2019. febr. 9. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem árulnak szerintem itthon ilyen eszközt. Ezt a távolkeleten használják a szeles, rosszul szigetelt házakban hideg időben. Ha nagyon szeretnél ilyen eszközt, akkor egy Ikeás gyerek asztalt javaslok, az aljára egy kis, mondjuk 50W-nyi infra fűtőfóliával, így a tűzveszély is csökken.
2019. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!